четверг, 18 апреля 2013 г.

Про украинских боевых троллей


Помнится, я был одним из первых, кто поднял в Интернете эту тему. Думаю, все помнят мои заявления на тему: "Тарасенко работает под руководством СБУ, на деньги Укрспецэкспорта и в интересах ЗиМа и проч. украинских производителей БТТ". Меня чаще всего поднимали на смех, говорили что у меня крыша поехала, и т.д. и т.п. и все в том же духе. Однако, как говорится, "все тайное, рано или поздно становится явным". Вот такой вот материал, с инструкциями, явками и паролями неожиданно появился в Сети:
Боевые военные тролли или на что идут деньги бюджета

Ни для кого не секрет, что все эти многочисленные люди с погонами, ксивами , барсетками или автоматами называемые вооруженными силами, правоохранительными органами, спецслужбами и прочим финансируются исключительно из бюджета, сиречь из нашего кармана. Потому что, даже если мы не желаем платить налоги, то покупая что-либо мы уже платим один из налогов и так далее. Так вот, в последнее время руководители многих этих силовых структур озаботились созданием своего рода “интернет-войск”. Причем, назначение этих “троллей на госслужбе” вовсе не в ведении некоей психологической войны на благо Родины, а в тупом искусстве “срать в камментах”. В интересах, опять-таки не Родины, а того самого начальства. А в чем интерес начальства? С одной стороны, наверное, иногда просто обидно читать о себе что-либо критическое. А с другой стороны — страшно, что статью прочитает более крупный начальник, а заодно почитает и камменты. Вобщем, дурное дело. Но, как оказалось, организованное и оплаченное. В редакцию попали несколько интересных писем, которые рассылал сотрудник Министерства обороны своим “сотрудникам”. Наслаждайтесь.

Добрий день!
Якщо Ви читаєте цей лист — значить Ви входите до оперативної групи з коментування в мережі Інтернет. Я Вас вітаю з цим.) І дуже прошу зробити лише 2 речі:
1) Прочитати уважно прикріплені документи — там зовсім мало інформації, але вона ДУЖЕ важлива.
2) Підтвердити отримання цього листа — до 10.00 вівторка ( 2 квітня), щоб я могла прозвітувати перед керівництвом (ОБОВЯЗКОВО!).

Окремо хочу сказати велике СПАСИБІ тим, хто відгукнувся під час нашого бойового хрещення у цю суботу. Серед таких активістів-ентузіастів — Володимир Скоростецький, Назар Волошин,Владислав Селезньов, Віктор Гедзь, Маргарита Наріяускайте, Олег Проценко, Аркадій Радківський. Можливо, я когось не вписала — просто не знаю Ваших псевдонімів — не ображайтесь, а просто “киньте” мені Ваш нік/псевдонім. Керівництво високо оцінило Вашу роботу, оперативність та обізнаність у темі)! Дякую усім, хто ввідгукнувся у вихідний день. Чекаю на Ваші листи!
Хорошого усім дня.

Інструкція та механізм наших спільних дій у разі необхідності коментування (уважно прочитати!)
  1. Координатору (Чігарєвій) надходить посилання на матеріал або статтю від керівництва, які необхідно відкоментувати (негативний, критичний, неправдивий тощо).
  2. Координатор надсилає кожному з групи смс з назвою статті (посилання на неї, назву Інтернет ЗМІ) та перелік меседжів, які треба донести до читача у коментарях. Якщо ця інформація досить об’ємна – координатор у смс просто повідомляє, що треба перевірити Вашу активну електронну пошту, вказану у таблиці «Список»: там більш детальна інформація, з посиланнями та тезами.
  3. Координатор керує та моніторить коментарі групи, відмічаючи найбільш активних ( що, відповідно, впливатиме на Ваші грошові бонуси в кінці місяця).
  4. Кожен з учасників групи повинен мати декілька електронних пошт, щоб у випадку необхідності реєструватися і заходити під іншими псевдонімами та ніками, коментуючи з декількох позицій від імені різних осіб.
  5. У кожного з учасників повинно бути, крім особистого аккаунту в Фейсбук, декілька «фальшивих» (на деяких сайтах потрібно реєструватися за допомогою соціальних мереж), щоб не світити дуже часто власним іменем (журналісти можуть помітити, що це не звичайні користувачі, а представники прес-служби та ВЗМІ).
  6. Вже потрібно зареєструватись під різними ніками ( мініум – 2) на сайтах: http://sevastopol.su, http://korrespondent.net/, http://lb.ua/, http://zn.ua/ тощо та надіслати координатору перелік ніків.
  7. Звертаю Вашу увагу: коментувати потрібно природно, щоб у інших читачів не виникло враження «зумовленості» цих коментарів. Якщо Ви реєструєтесь під вигаданим ніком (бажано робити саме так), робіть помилки(стилістичні, граматичні), приховуйте Ваші журналістські таланти. Можливо, починайте дискутувати з іншими учасниками групи, але в межах зазначених тез. Не треба «співати» дифірамби, маскуйтесь під звичайного пересічного (або непересічного) користувача.
  8. Уважно слідкуйте за тим, чи не відображається поряд з коментарем Ваш IP, адже якщо Ви коментуєте під різними ніками, але Ваш IP буде однаковий, будь-хто зрозуміє, що це «замовлення», і що коментарі пише одна й та сама людина.
  9. Для того, щоб я могла координувати Вашу роботу і знати, хто з Вас хто, який коментар написав, прошу кожному надіслати мені перелік Ваших ніків, якими Ви будете користуватися в цій роботі (від цього залежить підрахунок щомісячних грошових бонусів).
 Те, що Ви входити в цю групу – не означає, що Ви прив’язані на цілий день до ПК та Інтернету. Ваша повсякденна робота – на першому місці, але якщо так трапляється, що треба щось прокоментувати, а Ви у цей момент знаходитесь за комп’ютером – приділіть, будь-ласка, 10 хвилин Вашого часу, накидайте 2-4 коментаря під різними ніками, у різних стилях (або хоча б один). Кожен з Ваших коментарів буде помічений та зарахований, запевняю Вас. Подяка – у кінці нашого робочого місяця (нагадую, він почався у цю суботу – 30 березня) у вигляді грошової винагороди.
Якщо Ви хочете доповнити інформацію, яку я Вам надіслала або виправити Ваші контактні дані – чекаю, пишіть.
 Список спецназу з коментування
 Координатор –Дар’я Олександрівна Чігарєва. З питаннями, уточненнями та виправленнями звертайтесь!
 № з/п
ПІБ
Регіон
Телефон
Пошта
1.
Радківський Аркадій
Дніпропетровськ
військовослужбовець
(067) 421 81 04
Arkadij8000@bk.ru
2.
Олехнович Олександр
Вінниця
військовослужбовець
(093) 547 00 03
krula_ukr@ukr.net
3.
Гедз Віктор
Вінниця,
Військовослужбовець у запасі
(093) 151 31 67
v_gedz@i.ua
4.
Осипов Сергій
Крим, Євпаторія
Працівник ЗСУ
(095) 834 03 30

5.
Селезньов Владислав
Севастополь
військовослужбовець
(050) 398 68 33
piovbo@mail.ru
6.
Проценко Олег
Одеса
військовослужбовець
(063) 22338 42
media-mou@mail.ru

7.
Наріяускайте Маргарита
Київ
військовослужбовець
(093) 660 72 69
grethen.mil@gmail.com
8.
Волошин Назар
Київ
військовослужбовець
(097) 690 35 93
nazar_voloshin@meta.ua
9.
Скоростецький Володимир
Львів
військовослужбовець
(093) 766 72 03
general1313@rambler.ru

10.
Іванов Віталій
Львів
Військовослужбовець
(093) 893 86 47
rmclviv@i.ua

11.
Чігарєва Дар’я
Київ
військовослужбовець
(063) 991 16 95
d.chihareva@gmail.com
12.
Чалий Дмитро
Харків
військовослужбовець
(063) 243 68 25
kharkiv_rmc@meta.ua

 В общем, феерично, если это, конечно, не фейк. Хотя, наверняка, эти самые борцуны сейчас будут петь об обратном и упирать на то, что это именно фейк...
Комментариев нет:

Отправить комментарий