воскресенье, 7 июня 2020 г.

Аналіз втрат бронетехніки у зоні бойових дій: нові деталі та висновки


Уся бронепалітра нашого бойового потенціалу на потчаток бойвих дій з агресором

Україна вимушено здобула унікальний досвід бойових дій у протистоянні з підрозділами армії РФ. Цей досвід має і дуже гіркі сторінки, пов’язані з втратами як особового складу, так і військової техніки та озброєння.

Інформаційно-консалтингова компанія Defense Express приділяє особливу увагу усім матеріалам, на підставі яких можна зробити якісну роботу над помилками. Бо інакше знову доведеться платити високу ціну.

Цього разу ми вирішили подати окремі слайди з двох аналітичних доповідей, які були зроблені американськими та українськими військовими фахівцями, щодо причин втрат бронетехніки у Збройних силах України у бойових діях з РФ у період 2014-2016 рр.

Процентні показники, якими саме засобами ворога були нанесені втрати різним типам ОВТ ЗСУПроцентні показники щодо оцінки засобів враження безпосередньо для БТТ

Американці на підставі ознайомлення зі зразками нашої бронетехніки, які були підбиті, або підірвані, намагалися виробити рекомендації для країн НАТО та США з огляду на можливе зіткнення з армією РФ на європейському ТВД.Особливий інтерес - до застосування з боку РФ термобаричних засобів враження БТ.

Тому вони уважно роздивлялися та документували кожну підбиту машину, намагаючись визначити основі загрози. Бо є, виявляється, така окрема програма Пентагону під назвою Anti-Armor Analysis Program (AAAP), фахівці якої відповідають за дослідження та аналіз бойових інцидентів з метою визначення форм та методів застосування зброї проти бронетехніки, оцінку даних щодо ураження броні та різних летальних ефектів, а також за вироблення рекомендацій для мінімізації ризиків від зброї противника для персоналу та техніки США, а також союзників альянсу.

Власне, цю ж роботу робили і українські фахівці. Отже, зважайте на деталі, робіть висновки.Оцінка мінної зарози та прикладиПідриви конкретних зразків ОВТ на мінах. ПрикладиЗастосування кумулятивних засобів враження проти танків, а також приклади ефективної роботи ДЗ "Ніж"Пріоритетні напрямки для покращення БТТ (окрім танків) з огляду на досвід застосування бронетехніки в зоні АТО


Gur Khan: Интересно, но переводить опять же лень...

Комментариев нет:

Отправить комментарий